(+371) 2 2071 412 | info@organicfood.lv
Saņemt jaunumus
Aktuālie piedāvājumi

Korejas sarkanā žeņšeņa ekstrakts

Sešus gadus audzēta Korejas sarkanā žeņšeņa (Panax Ginseng C.A.Meyer) ekstrakts. Pieejamie iepakojumi : 50 g
€57,00
Maka: Ārstu komentāri par Lepidium Peruvianum Chacon

„Discovery Health” autors Kriss Kilhams, par Makas sakni un kā tās ekstraktus lieto Peru medicīniskajā praksē.

1988.gada novembrī Taunsenda vēstulē ārstiem tika citēti ārstu izteicieni par makas terapeitisko un derīgo iedarbību.

Ārsts Hugo Malaspina, kardiologs, kas praktizē netradicionālajā medicīnā Limā, Peru, ir lietojis maku savā praksē 10 gadus. Dr.Malaspina pirmo reizi atklāja makas īpašības grupai seksuāli aktīvu gados vecāku vīriešu, kas lietoja augu ar labiem rezultātiem. “Viens no šīs grupas uzsāka makas lietošanu, un atklājās, ka seksuālās attiecības ar draudzeni uzlabojās. Drīz katrs no šīs grupas sāka lietot pulverveida maku kā dzērienu un priecājās par pacēlumu, kā šī sakne ietekmēja viņu hormonālās funkcijas. Daži no šiem vīriešiem bija mani pacienti un viņu stāvokļa uzlabošanās mani pamudināja uzzināt vairāk par maku, un es to sāku ieteikt citiem saviem pacientiem.”

Raw maca rootCits Peru ārsts Agila Kalderons, M.D., ir bijušais medicīnas fakultātes dekāns Limas Nacionālajā Federiko Villareālas universitātē. Dr.Kalderons lieto maku vīriešu impotences, erektīlas disfunkcijas, menopauzes simptomu un vispārēja noguruma ārstēšanai un ziņo par labiem rezultātiem.

Arizonas ārsts Garijs F.Gordons, bijušais Amerikas medicīnas attīstības koledžas prezidents, arī ir makas atbalstītājs. “Mēs visi dzirdam baumas par dažādiem produktiem, kas līdzīgi makai”, viņš saka. “Tomēr, es pats, lietojot Peru sakni, personīgi pieredzēju būtisku erektilo audu atbildes uzlabošanos. Es to saucu par dabas atbildi uz Viagru. Ko es redzēju ar maku, nozīmēja tādu steroīdo hormonu kā testosterons, progesterons un estrogēns, normalizēšanos. Tāpēc tā spēj novērst novecošanās hormonālās izmaiņas. Tā atjauno vīriešu normālu fizioloģisko stāvokli, un viņi spēj izjust aktīvāku libido.”


Cik daudz makas Jums ir jālieto?

Atcerieties, ka maka ir pārtika un to nevar lietot mazos daudzumos. Lielākā daļa pārtikas piedevu pārdevējas kompānijas, ievieto aptuveni 500 miligramus izžāvētas makas katrā kapsulā. Dažas firmas iesaka trīs kapsulas dienā, dažas sešas. Es ticu, ka daudzi cilvēki domā par ārstniecības augiem kā par zālēm, pieņemot, ka nelieli daudzumi jau dos labumu. Tomēr kā likums patērētāji lieto par maz lielāko daļu ārstniecības augu, lai saņemtu iedarbību no šiem augiem. Bet ļoti reti augs iedarbojas nelielos daudzumos. Turklāt daudzas ārstniecības augu dozēšanas rekomendācijas ir balstītas nevis uz efektu, bet gan uz cenu. Lai lietotu maku tāpat kā to dara Peru, Jums jālieto vismaz sešas līdz desmit 500 miligramu kapsulas ar pulverveida maku katru dienu, kas ir 3000 līdz 5000 miligramu makas.

Jūs noteikti varat lietot vairāk. Jūs varat arī nopirkt makas sakni ar dažiem preparātiem. Ar šiem produktiem, Jūs varat iemaisīt tējkaroti kokteilī katru dienu un priecāties par maku tāpat, kā to dara peruāņi. Jo vairāk makas sakni vai ekstraktu Jūs lietosiet, jo visticamāk, ka iegūsiet vairāk labuma.

Toksiskuma pētījumos, kas veikti ASV, maka neparādīja nekādu toksiskumu, un arī nebija farmakoloģisku blakus efektu.

Pētījumos ar dzīvniekiem, jo vairāk makas dzīvnieki lietoja, jo stiprāki un seksuāli aktīvāki viņi kļuva. Jūs varat lietot lielākus makas produktu daudzumus. Lietojot maku, Jūs drošā, efektīvā, netoksiskā veidā būtiski pastiprināsiet savu seksuālo funkciju bez kaitīgajiem recepšu medikamentu efektiem.

Maksa saknes pulveris >>

Cena : EUR 5.34

Mumijo - dabisks biogēnu balzāms

Shilajit MumiyoMumijo ir dabisks biogēnu balzāms, kas izsenis tiek pielietots dažādu pasaules valstu medicīnā. Pēc savas iedarbības mumijo ir pieskaitāms pie tā saucamajām adaptogēnu zālēm (t.i. vielām, kas sekmē organisma pielāgošanos dažādiem ekstremāliem un kaitīgiem apstākļiem).

Pierādīts, ka mumijo aktivizē daudzas fermentu sistēmas, sekmējot bioķīmisko reakciju norisi organismā. Īpaši pētīta mumijo reparatīvā iedarbība, kuras rezultātā notiek ātra brūču sadzīšana, apdegumu, trofisku čūlu un izgulējumu, lūzumu saauguma paātrinājums.

Ar augstu reģenerācijas efektivitāti mumijo iedarbojas insulta, miokarda infarkta saslimšanu gadījumos. Vienlaikus tiek uzsvērta preparāta augstā rezorbtīvā aktivitāte - ātri uzsūcas tūskas, asinsizplūdumi, trombi, operāciju rētas un kaulu tulznas pārpalikumi pie lūzumiem.

Eksperimentos ir iegūti dati par labdabīgu un ļaundabīgu audzēju uzsūkšanos, lietojot mumijo. Mumijo stimulē organisma aizsardzības spēkus, paaugstina imunitāti, noturību pret infekcijām un pārdzesēšanos. Pārliecinoši pētījumu dati apliecina to, ka, lietojot mumijo, paaugstinās audu izturība pret skābekļa badu.

Neapstrīdams ir preparāta stimulējošais efekts uz asins šūnām, kas sekmē mumijo pielietošanu anēmijas, trombocītu, hemoglobīna pazemināšanās gadījumos. Jāatzīmē tā žults attīrīšanas iedarbība.

Vārds "mumijo" nozīmē "organisma aizsargs", tas ir jaudīgs biostimulators, kas pastiprina cilvēka organisma visas fizioloģiskās funkcijas. Pēc iedarbības tas var sacensties pat ar slaveno "dzīves sakni" – žeņšeņu.

Mumijo ir stīgra, lipīga, spīdīga masa, kura atmaigst roku siltuma iedarbības rezultātā. Mumijo masai ir darvas specifiskā smaka un asa, dedzinoša garša. Pēc krāsas mumijo masa mēdz būt dzeltena, tumšsarkana un melna. Īpaši efektīvs ir melns mumijo.

Attīrīts mumijo, izšķīdināts ūdenī, dod nelielas nogulsnes. Dzeršanas un ieberzēšanas veidā šis ir lielisks līdzeklis pret sāpēm izmežģījumu un lūzumu gadījumos. Mumijo paasina jūtīgumu, nostiprina kuņģi un atvieglo elpošanu.

Pasta Shilait "Mumio" >>

Cena : EUR 10.39

Spirulīna

Spirulīna - nepārspējams unikālu aminoskābju, vitamīnu un mikroelementu avots.

Spirulīna pieder pie oscilatoro (Oscillatoria sp.) cianbakteriju dzimtas (zili-zaļās aļģes). Spirulīnas sastāvā ir 70% olbaltumvielu, kas ir 1,5 reizes vairāk kā sojas pupiņās. Spirulīnas pulveris tiek izmantots arī uztura bagātinātāju ražošanā. Uztura bagātinātājiem parasti izmanto divas spirulīnu sugas – Arthrospira platensis un Arthrospira maxima.

Mūsdienās spirulīnas dabā ir sastopamas tikai dažos ezeros Meksikā un Āfrikā, tādēļ tās tiek rūpnieciski audzētas vietās, kurās ir piemērots klimats – Japānā, Ķīnā, ASV (Kalifornijā, Havaju salās). Spirulīna satopama gan sālsūdeņos, gan saldūdens tilpnēs, bet tās augšanai un attīstībai nepieciešamas daudz saules gaismas un siltuma. Spirulīna spēj izdzīvot pat pie 60 grādu ūdens temperatūras, bet dažas tuksneša sugas spēj saglabāt dzīvot spēju pat uz pilnīgi izžuvušu ezeru akmeņiem 70 grādu karstumā. Tas norāda uz to, ka pat pie tik augstas temperatūras sprulīna saglabā savu olbaltumvielu, aminoskābju, vitamīnu, fermentu vērtīgās īpašības.

Spirulīna kļūst arvien populārāka veselīga uztura sastāvdaļa, pagatavojot dažādus ēdienus, vitamīnu kokteiļus.

Spirulīnas sastāvā ietilpst:

 • Spirulina powdervitamīni: B1, B2, B3, B6, B12, niacīns, biotīns, folskābe, vitamīns C, E vitamīns, β-karotīns;
 • minerālelementi: Ca, Fe, Mg, Zn, K, Na, Mo, Mn, Cu, Se;
 • pigmenti: karotinoīdi, hlorofils, fikocianīns;
 • ω-3 un ω-6 taukskābes;
 • proteīni;
 • polisaharīdi.


Spirulīnas fotosintēzes pigmenti ir hlorofili, fikocianīni un fikoeritrīni. Uz hlorofila lielo daudzumu norāda arī spirulīnas krāsa. Hlorofils ir vitāli svarīgs savienojums cilvēka organismā: atjauno asins sastāvu, reģenerē audus un ir labs dezodorants. Ir pierādīts, ka hlorofils palīdz novērst un dziedināt daudzas vēža formas un aterosklerozi. Neskaitāmi zinātniskie pētījumi parāda, ka nav gandrīz nevienas slimības, pret kuru nevarētu cīnīties ar hlorofila palīdzību. 

Hlorofila, šīs apbrīnojamās vielas, dziedinošās īpašības:

 • uzlabo asins sastāvu,
 • palīdz novērst vēža rašanos,
 • nodrošina orgānus ar dzelzi,
 • padara organismu sārmaināku,
 • neitralizē toksīnus,
 • palīdz anēmijas gadījumā,
 • tīra un atsvaidzina zarnu trakta audus,
 • palīdz attīrīt aknas,
 • veicina atveseļošanos pēc hepatīta,
 • regulē menstruācijas,
 • palīdz hemofilijas gadījumā,
 • uzlabo piena sekrēciju,
 • palīdz rētām ātrāk sadzīt,
 • samazina nepatīkamu ķermeņa aromātu,
 • ievainojumos neļauj vairoties baktērijām,
 • tīra zobus un strutainas smaganas,
 • novērš nepatīkamu elpu,
 • mazina kakla iekaisumu.

Hlorofila dziedinošais spēks lieliski noder arī kakla skalošanai pēc operācijas, palīdz iekaisušu mandeļu gadījumā, mazina čūlu izraisītās sāpes, mazina hemoroīdu sāpes, palīdz saaukstēšanās gadījumā, uzlabo kāju asinsriti, mazina varikozās vēnas, mazina iekaisumu sāpes, uzlabo redzi. 

Spirulīnas pulveris >>

Cena : EUR 7.00